התמיכה הגלובלית של 010

בהובלת צוות המומחים המסור, המנוסה והמוסמך שלנו לשחזור מידע, הנמצא במרכזי התמיכה שלנו בישראל ובקנדה, מבצעת 010 הערכות איכות קפדניות של הטכנולוגיה, השירות והתמיכה שלה על בסיס רבעוני כדי להבטיח שבעת משבר, הנתונים העסקיים של לקוחותינו ישובו לפעולה במהרה ובצורה היעילה ביותר.

מתודולוגיית החוסן העסקי של 010 מנהלת את כל ההיבטים של המוכנות שלכם לאסון. מהערכת השירות באמצעות מדדי איכות יומיים ובדיקות שנתיות, ועד לשחזור חירום בכל שעות היממה, אנו תמיד בהיכון!

כל תהליכי הגיבוי של הלקוחות עוברים ביקורת קפדנית כדי לוודא שאין שום חריגה מאיכות השירות. בקרת האיכות מנוהלת ומנוטרת על ידי  AutoBack ומאומתת באופן שוטף על ידי המהנדסים המוסמכים שלנו.

מובן לנו כי שירותי הגנת מידע מחייבים יחסי אמון. אנו יכולים לזכות באמון כזה רק באמצעות מחויבות ארוכת טווח ללקוחותינו ולנכסיהם הדיגיטליים. אנו מספקים שירותי הגנת מידע ברמה עולמית מאז 2010, אך חברי הצוות שלנו עושים זאת משך כל הקריירה שלהם. אנו תמיד נהיה כאן כדי להגן על העסקים של לקוחותינו.

010 מעניקה ללקוחותיה ולשותפיה שקט נפשי, בידיעה שנכסיהם הדיגיטליים מוגנים כהלכה ושניתן יהיה לשחזר באופן כמעט מידי את הפונקציות הקריטיות לעסק.