010 - פרופיל החברה

חברת 010 הוקמה בשנת 2010 על ידי מומחים לתשתיות מחשוב והינה חלוצה בתחום ניהול תשתיות ה- IT בענן.

החברה מתמחה בפתרונות הגנה היקפיים המתקדמים ביותר בעולם ומספקת ללקוחותיה שרותי IT מנוהלים הכוללים: שירותי גיבוי, שרותי התאוששות מאסון , שרותי אבטחת מידע ושרותי ניטור וניהול תשתיות IT ברמה ובפריסה עולמית.

010 מעדכנת ומפתחת באופן שוטף את סל המוצרים והשירותים שלה וגאה על היכולת לשלב באופן דינמי ויצירתי בין מגוון פתרונות הגנה חדשניים המותאמים באופן מלא לכל סביבה טכנולוגית, לכל צורך וללא תלות בתשתית הקיימת, או בגודלה.

ל- 010 צוות איכותי בעל ידע רב בארכיטקטורה של פתרונות מורכבים, ראיה רחבה של כל תחומי ההגנה על מידע וניסיון עצום בהטמעת מאות פתרונות מוכחים, תוך עמידה עקבית ורקורד של 0 חריגות מ- SLA בעשר שנות שירות.

החברה מספקת את שירותיה ללקוחות קצה באמצעות חברות MSP בארץ ובעולם ומעניקה להן תמיכה ושירות מלאים הכוללים: הכשרת צוותים, הדרכה בכל שלבי ההקמה וההטמעה של פרויקטים וליווי צוות ה-MSP בטיפול השוטף בלקוח.

010 מציעה ללקוחותיה את CloudOps. תכנת ניהול חכמה שפותחה מתוך היכרות מעמיקה עם צורכי ניהול הלקוח של חברות MSP`s ומטרתה להוות כלי לניהול על של כל שירותי הענן מול לקוחות הקצה. CloudOps חוסכת זמן, משפרת תהליכים ומייעלת את התקשורת מול הלקוחות באמצעות ניהול אוטומטי של כלל תהליכי ספק-לקוח ובהם תהליכי רישום, הזמנת מוצרים, פתיחת תקלות בצורה אוטומטית, תמיכה, הפקת חשבוניות וביצוע גביה.

השירותים של 010 ניתנים משבעה מרכזי שירות בפריסה עולמית (ישראל, קנדה, ארה"ב, אנגליה, הודו ואוסטרליה), המספקים שירות 24/7/365 ליותר מ- 20 משווקים ולמעלה מ-3,500 לקוחות קצה ברחבי העולם.

010 מבטיחה ללקוחותיה חוסן טכנולוגי אופטימלי, שקט נפשי ויתרון תחרותי משמעותי; עשרות משווקים ואלפי לקוחות מרוצים מעידים הן על איכות הפתרונות המסופקים על ידי החברה והן על איכות הצוות, זמינותו ומקצועיותו.

בין המשווקים של 010:

פרטנר, סלקום, MedOne, TeraSky, גילת, מטאורית, מידעטק ועוד.