010 מאמרים מקצועיים

המשאב היקר ביותר של כל ארגון

המשאב היקר ביותר של כל ארגון - לא מה שחשבתם

כששואלים את המנהל הממוצע מהו המשאב היקר ביותר שלו, במרבית המקרים הוא יאמר שהעובדים הם המשאב הכי יקר של הארגון, שכן ללא עובדים מסורים, מקצועיים, בעלי כישורים וכישרונות רלוונטיים, אף ארגון לא יכול לתפקד ובוודאי שלא לצמוח. אלא שבאותה נשימה כל מנהל וכל עובד יודעים שאין עובד, מוכשר ככל שיהיה, שאין לו תחליף, וכי עובדים מטבעם הם "משאב" מתחלף ומתחדש מעת לעת. אם כך, מהו באמת המשאב הכי יקר לארגון, שבמקרה של אובדן או פגיעה קשה בו, הארגון עלול להתרסק ואף להימחק כליל? בעידן הטכנולוגי בו אנו נמצאים, המשאב היקר ביותר של כל ארגון הוא המידע שלו, שהשמדתו או תפיסתו "בשבי", כמוה כתפיסה בשבי של צבא שלם של מדינה מוקפת אויבים.

גיבוי ושחזור של מידע דיגיטלי

גיבוי מקוון (online backup) הוא שירות מחשוב ענני המתרכז בגיבוי ושחזור של מידע דיגיטלי

גיבוי מקביל לביטוח, אף אחד לא ממש אוהב ביטוחים, בוודאי לא לשלם לביטוח, אבל ברגע קריטי כולנו אסירי תודה לעובדה שהביטוח שלנו קיים. גיבוי מידע קריטי לארגון או יחיד מהווה ביטוח לנגישות המידע, וביום סגריר הנגישות הזו יכולה להיות משמעותית ביותר.

אל תשאיר את הארגון שלך חשוף לאיבוד מידע!

אל תשאיר את הארגון שלך חשוף לאיבוד מידע!

המנהלים שלכם סומכים עליכם בעיניים עצומות. המנהלים הללו מאמינים שאם חס וחלילה תגיע הקטסטרופה – המידע שלהם יהיה מוגן. ניתן יהיה להציל ולשחזר אותו. תוכלו לעשות עבורם את ה'קסם' ולהחזיר להם את העסק לפעילות בתוך רגע. האם זה באמת כך?

010

סניף ישראל

1700-554-010
אריה רגב 4 נתניה
למשלוח דואר: תד 322 גאולים

סניף קנדה

+1(289)-695-5629
9225 Leslie Street, Suite 201
Richmond Hill, ON, L4B 3H6