השותפים העסקיים של 010 - FileFlex

העמוד בבנייה.

השותפים העסקיים של 010

Asigra
בזכות שנים של שיתוף פעולה עם Asigra, ב- 010 המידע שלכם מוגן תמיד. פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום. Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות.
Continuum
שירות IT מנוהל אוטומטית מבית Continuum: פתרון איכותי לניהול מערכות המידע של הארגון. כלי הניטור, שירותי הניהול הפרואקטיבי ותוכנת הבינה המלאכותית - מציעים ניהול IT המבטיח שהמערכות של הארגון יפעלו כנדרש ויספקו שקט נפשי לארגון.
FileFlex
FileFlex - פתרון גישה מרחוק, סטרימינג וניהול מאה אחוזים של המידע באחסון הארגוני. פתרון היברידי מאובטח זה מבית 010 מספק לארגון ולמשתפי המידע בו אבטחת מידע ופרטיות כשירות peer-to-peer, ממש במקום בו מאוחסן המידע.
CloudEndure
חברת 010 מספקת פתרון DRP על בסיס הטכנולוגיה המתקדמת של CloudEndure המאפשרת ללקוחות להגן על כל מידע מכל ענן לכל ענן (VMware Cloud, AWS, Azure, Google, OpenStack ועוד). RTO שואף לדקות ו-RPO של שניות בודדות!
BridgeWorks
BridgeWorks - העברת מידע מהירה על גבי רשת WAN. טכנולוגית האצת המידע של Bridgeworks מגדירה מחדש את התחום בעולם הרשת ומעניקה ללקוחותיה את האפשרות להגיע למהירויות העברת מידע גבוהות עד פי 200!