צוות 010 לשרותכם

פסח גולדמן - מנכ"ל
פסח גולדמן
פסח בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון טכנולוגי ותואר MBA. פסח משלב מיומנויות עסקיות מגוונות עם רקע טכני חזק. מתחילת דרכו המקצועית פסח היה מעורב בהקמת פעילויות ובין היתר בהקמת חברת התקשורת פרטנר, חברות סטרטאפ רבות מטעם חברת DB@NET, חברת TIE (המפיץ הבלעדי של NetApp בישראל), הקמת תחום מחשוב הענן בחברת MedOne והקמת חברת 010. פסח פעיל מאוד בתחום מחשוב הענן מאז 2009.


רן נתנאלי - סמנכ״ל טכנולוגיות
רן נתנאלי
לרני נסיון רחב בעולם הגיבוי והאחסון בישראל.
עם קריירה של 18 שנה בתחום ההתאוששות מאסון והגיבוי רני היה המוביל הטכנולוגי של תחום Data Protection בסימנטק ולאחר מכן בורטיאס ישראל.
לפני כן רני עבד בחברות אינטגרציה מהמובילות בארץ בהם עסק בתכנון, איפיון והטמעה של מערכות התאוששות מאסון, גיבוי ואחסון בארגונים הגדולים בישראל.
רני משלב מובילות טכנולוגית עם חוש עיסקי מפותח המאפשר לו לקדם את מוצרי ושרותי החברה.


גיא נתנאלי - מייסד שותף ומנהל הפעילות בקנדה
גיא נתנאלי
לגיא ניסיון רחב היקף בתעשייה הטכנולוגית. מאחוריו קריירה של יותר מעשרים שנה, והוא מביא עמו ניסיון עשיר בעסקים, ניהול וטכנולוגיה. לגיא עבר מוכח כיזם בעל חוש עסקי חד ורקע טכני מעמיק, שילוב המאפשר לו לקדם את המוצרים והשירותים האיכותיים ביותר. 

כטכנולוג בכיר מוסמך, גיא מביא עמו מגוון רחב של מיומנויות, לרבות תכנון לפני המכירה להטמעת פתרונות שחזור והמשכיות עסקית אצל הלקוח, העברת נתונים ממרכזי נתונים ותשתיות ענן, טכנולוגיות וירטואליזציה ואבטחה, שיטות הדרכה ותמיכה לשותפים ולקוחות, ייעוץ, וניהול פרויקטים. 

היזמות של גיא לא התחילה ב-010. גיא היה שותף להקמת חברת הייעוץ איטרניטי (e-ternity Business Continuity Consultants) (שפעלה בשנים 2004-2013), ספקית קנדית מצליחה לשירותים מנוהלים וגיבוי ענן שהביאה מנהיגות בחשיבה לשוק השחזור והגיבוי בקנדה וארה"ב. איטרניטי נרכשה על ידי J2 Global/KeepItSafe בשנת 2013.


סיון רוזן - מנהלת תמיכה
סיון רוזן
לסיוון למעלה מ-20 שנות ניסיון בטכנולוגיה, עם מומחיות בארכיטקטורה, הטמעה, תמיכה ותפעול של מערכות ייצור ושירותים בזמינות גבוהה. לסיוון ניסיון מעמיק בפלטפורמות של התאוששות מאסון ושחזור מגיבוי, טכנולוגיות וירטואליזציה, מערכות אישכול מאובטחות, פתרונות אחסון ארגוני ותשתיות מרכז נתונים. 

סיוון היא מנהלת תמיכה מנוסה, מאורגנת ויסודית, בעלת הישגים מוכחים בתחום. לאחר ששימשה בעמדות טכניות בכירות בחברות כמו KeepItSafe / איטרניטי, Asigra ואמדוקס, סיוון מביאה עמה כישורים מעולים להובלת הצוות של 010 בתמיכה ללקוחותינו ושותפינו.

תחומי המומחיות של סיוון כוללים: מחשוב ענן ושירותים מנוהלים, תמיכה בלקוח, פעולות שחזור והתאוששות ומתודולוגיות המשכיות עסקית.


רונן טל - מהנדס תמיכה
רונן טל
בעל ניסיון עשיר בתכנון והקמת רשתות ווירטואליות בסביבת Hyper-v ו- Vmware, מומחה בתכנון, ליווי וניהול רשתות, כתיבת מסמכים טכניים ודוקומנטציה של מערכות קיימות וחדשות, תמיכה ואיתור תקלות מול יחידות קצה.

רונן מילא תפקידים משמעותיים בחברות כגון מטריקס, RADLAN, Rad, בינת - וכיום אנו זוכים לעבוד עם רונן כאיש צוות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וטוב מזה, גם ברמה הבינאישית.

רונן מופקד על מערך התמיכה בלקוחות 010 ובלקוחות השותפים והמשווקים של 010: התקנת מערכות הגיבוי, ניטור הסביבה הוירטואלית ומערכי הגיבוי, ביצוע שחזור מידע וטיפול שוטף בתקלות גיבוי של לקוחותינו.


מתן אלבז - מהנדס תמיכה
מתן אלבז
בעל ניסיון רב בניהול רשתות, ניהול תחנות עבודה ומתן פיתרונות בכל הקשת הטכנולוגית בארגון. ניהול גיבויי תחנות עבודה ושרתים. איתור תקלות קצה ולווי עד לפתרונן הסופי לשביעות רצון הלקוח. בעל תואר ראשון בניהול תעשייתי ובעל הסמכת MCITP בניהול רשתות של מייקרוסופט.


עמיאל הורוביץ - מנהל שיווק ומוצרים

עמיאל הורוביץ
עם ניסיון בפיתוח עסקי מאז 2003, עמיאל הוא איש מקצוע מגוון ביותר בעל שנות ניסיון רבות בעסקים וטכנולוגיה ועבר מוכח כיזם. לעמיאל תרומה משמעותית לפיתוחן של למעלה מתריסר חברות סטרט-אפ ישראליות ובבעלותו חברה לפיתוח סחר אלקטרוני (click-it.co.il). בתפקידו כמנהל שיווק ומוצרים, עמיאל מפקח על כל הפעילויות העסקיות ב-010.

עמיאל מביא עמו שנים רבות של ניסיון בתפעול במישור העסקי והטכנולוגי כאחד. לעמיאל תואר מוסמך במדעי החברה ושני תוארי בוגר רב-תחומיים: סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, ומשפטים וביולוגיה אבולוציונית.