010 - פרופיל החברה

010 הגנה על מידע היא חברת שירות שהוקמה ב-2010 על ידי קבוצה של אנשים בעלי ניסיון רב-שנים בתחום של שחזור מידע לאחר משבר. ממשרדיה בישראל ובקנדה, מסייעת 010 לעסקים להגן על נתונים חיוניים ולנהל את תהליך השחזור של פונקציות עסקיות קריטיות.

הייעוד שלנו היא לספק פתרונות טכנולוגיים חדשניים ואוטומטיים המעצימים עסקים, בכל מקום.

זמינות מידית: ניהול מלא של שחזור המידע העסקי.
השירותים שלנו כוללים:
  • התאוששות מאסון באופן מקיף: כל RTO/RPO, בכל מקום, בכל זמן.
  • גיבוי מנוהל לענן : אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן על כמעט כל מכשיר, בכל מקום.
  • 24/7 גלובלי: מרכזי תמיכה בישראל ובקנדה.
  • אוטומציה בענן: מערכת פרואקטיבית וגמישה להשבת השירות, התראות, ופלטפורמת בקרה.
  • ניהול ורגולציה: סודיות, פרטיות, שקיפות ואבטחה עם החזקת הנתונים במקום העסק (Data Residency), באחריות.
  • האיכות-כשירות לפי מדדים: משפרים ללא הרף את המוכנות שלכם להתאוששות מאסון. בדיקות תמידיות הן המתכון שלנו להצלחה!
  • שירותים מקצועיים בענן: אנו מתמחים בתשתיות טכנולוגיות עם ניסיון של עשרות שנים של ארכיטקטורות, הטמעה, והעברות נתונים של סביבות קריטיות לעסק.

010 מתגאה בפתרונותיה, המספקים התאוששות מאסון והמשכיות עסקית בטכנולוגיה ברמה עולמית. אנו מספקים שירותי מעבר לגיבוי בעת כשל (failover) וסנכרון חוזר (failback) המותאמים ללקוח, לכל סוגי העסקים, ללא תלות בתשתית הטכנולוגית הקיימת. 010 מביאה עמה שנים רבות של הובלת חשיבה בשירותי ענן, מתודולוגיות מקיפות לתמיכה בלקוח, ועבר מוכח בפרויקטים של הטמעת וירטואליזציה ואחסון והעברת נתונים. מומחיות זו תסייע לייצר עבורכם חוסן טכנולוגי אופטימלי.

010 הגנה על מידע היא החברה היחידה המספקת פתרון לשחזור מאסון וגיבוי לענן המתבצע באופן אוטומטי, לצד הגנה גלובלית כמעט לכל סוגי המכשירים.

010 הוא פתרון מנוהל באופן מלא לגיבוי ושחזור נתונים לאחר אסון, המציע אבטחה ברמה גבוהה וסקלביליות אינסופית ומתאים לכל סביבה טכנולוגית, בכל גודל ובכל רמת מורכבות. הפתרון שלנו לא רק מאבטח ומגן על כל הנתונים הקריטיים שלכם עבור כל פרק זמן (PRO), אלא גם משחזר כל תשתית טכנולוגית בתוך כל יעד זמן (RTO).

מבצר טכנולוגי

010 שותפה טכנולוגית של חברת Asigra, הפלטפורמה המאובטחת, הסקלבילית והגמישה ביותר להתאוששות מאסון וגיבוי ענן. לאחר שנים רבות של שיתוף פעולה עם Asigra, פיתחה 010 את AutoBack, פלטפורמת תוכנה שנוצרה באופן ייחודי כמערכת שירות פרואקטיבית וגמישה לתיקון השירות, התראות ובקרה. שחזור נתונים בקצות אצבעותיך.

תמיכה בלקוחות 24/7

בהובלת צוות המומחים המסור, המנוסה והמוסמך שלנו לשחזור מידע, הנמצא במרכזי התמיכה שלנו בישראל ובקנדה, מבצעת 010 הערכות איכות קפדניות של הטכנולוגיה, השירות והתמיכה שלה על בסיס רבעוני כדי להבטיח שבעת משבר, העסק של לקוחותינו ישוב לפעולה במהרה ובצורה היעילה ביותר. 010 מעניקה ללקוחותיה ולשותפיה שקט נפשי, בידיעה שנכסיהם הדיגיטליים מוגנים כהלכה ושניתן יהיה לשחזר באופן כמעט מידי את הפונקציות הקריטיות לעסק.

שירות מנוהל באופן מלא

010 מנהלת את כל ההיבטים של המוכנות שלכם למשבר. מהערכת השירות באמצעות מדדי איכות יומיים, ועד לשחזור חירום בכל שעות היממה, אנו תמיד בהיכון! כל תהליכי הגיבוי של הלקוחות עוברים ביקורת קפדנית כדי לוודא שאין שום חריגה מאיכות השירות. בקרת האיכות מנוהלת ומנוטרת על ידי AutoBack ומאומתת באופן שוטף על ידי המהנדסים המוסמכים שלנו. מאובטחת. שקופה. אמינה. גיבוי מנוהל לענן : אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן על כמעט כל מכשיר, בכל מקום.