010 - השותפים העסקיים שלנו

010 בוחרת לייצג חברות ומוצרים שאיכותם גבוהה ביותר ואשר משתלבים בסל הפתרונות שלנו ומאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר לניהול ה- IT הארגוני וההגנה על מידע.

השותפים העסקיים שלנו נבחרים לאחר בדיקה מעמיקה של הטכנולוגיות שלהם ביחס לפתרונות אחרים הקיימים בשוק ולאחר שווידאנו כי החברות הללו פועלות בהלימה לערכים של 010 ומקפידות על אמינות ושקיפות, שירות ברמה גבוהה, מוצרים איכותיים ורמת אבטחת מידע ללא פשרות.

כל החברות המיוצגות על ידי 010 נהנות ממוניטין רב ונחשבות למובילות בתחומן הן ברמה הטכנולוגית והן ברמת השירות שהן מעניקות. כולן פועלות בשוק הבינ"ל מזה שנים רבות ומשרתות אלפי לקוחות ברחבי העולם.

כל הפתרונות של 010 נמכרים ללקוחות באמצעות משווקים המעניקים מעטפת של פתרונות ללקוח ובמודל של תשלום חודשי.

השירותים הנמכרים על-ידי 010 מספקים פתרונות כוללים מתוך אמונה כי לקוח המקבל את כל הפתרונות לניהול ה- IT שלו ולהגנה על המידע במקום אחד - אמין ואיכותי - קונה לעצמו שקט נפשי ופניות לעסוק בניהול השוטף של ליבת העסק שלו בעוד 010 מטפלת בתשתיות.

כל הפתרונות המיוצגים על ידי 010 הם Enterprise Grade מבחינת האיכות, אך מתאימים גם לעסק קטן של 5 עובדים הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת תקציבית. המומחים של 010 יודעים להתאים את הפתרון האופטימלי לכל גודל של עסק

למידע נוסף על השותפים שלנו:
Asigra
בזכות שנים של שיתוף פעולה עם Asigra, ב- 010 המידע שלכם מוגן תמיד. פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום. Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות.
Continuum
שירות IT מנוהל אוטומטית מבית Continuum: פתרון איכותי לניהול מערכות המידע של הארגון. כלי הניטור, שירותי הניהול הפרואקטיבי ותוכנת הבינה המלאכותית - מציעים ניהול IT המבטיח שהמערכות של הארגון יפעלו כנדרש ויספקו שקט נפשי לארגון.
FileFlex
FileFlex - פתרון גישה מרחוק, סטרימינג וניהול מאה אחוזים של המידע באחסון הארגוני. פתרון היברידי מאובטח זה מבית 010 מספק לארגון ולמשתפי המידע בו אבטחת מידע ופרטיות כשירות peer-to-peer, ממש במקום בו מאוחסן המידע.
CloudEndure
חברת 010 מספקת פתרון DRP על בסיס הטכנולוגיה המתקדמת של CloudEndure המאפשרת ללקוחות להגן על כל מידע מכל ענן לכל ענן (VMware Cloud, AWS, Azure, Google, OpenStack ועוד). RTO שואף לדקות ו-RPO של שניות בודדות!
BridgeWorks
BridgeWorks - העברת מידע מהירה על גבי רשת WAN. טכנולוגית האצת המידע של Bridgeworks מגדירה מחדש את התחום בעולם הרשת ומעניקה ללקוחותיה את האפשרות להגיע למהירויות העברת מידע גבוהות עד פי 200!