010 - השותפים העסקיים שלנו

010 בוחרת לייצג חברות ופתרונות שאיכותם גבוהה ביותר המשתלבים עם שאר הפתרונות המיוצגים על-ידי 010. השותפים העסקיים נבחרים לאחר בדיקה שהערכים של החברות הם בהלימה לערכים של 010 הכוללים: אמינות ושקיפות, שירות ברמה גבוהה, מוצרים איכותיים וברמת אבטחת מידע ללא פשרות.

כל הפתרונות נמכרים ללקוחות באמצעות משווקים ובמודל של תשלום חודשי.

השירותים הנמכרים על-ידי 010 מספקים ללקוחות שקט נפשי לעסוק בדברים החשובים לעסק שלהם בעוד 010 מטפלת בתשתיות של העסק.

כל הפתרונות המיוצגים על-ידי 010 הם Enterprise Grade מבחינת האיכות, אך מתאימים בהחלט גם לעסק קטן של 5 עובדים.
Asigra
בזכות שנים של שיתוף פעולה עם Asigra, ב- 010 המידע שלכם מוגן תמיד. פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום. Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות.
Continuum
שירות IT מנוהל אוטומטית מבית Continuum: פתרון איכותי לניהול מערכות המידע של הארגון. כלי הניטור, שירותי הניהול הפרואקטיבי ותוכנת הבינה המלאכותית - מציעים ניהול IT המבטיח שהמערכות של הארגון יפעלו כנדרש ויספקו שקט נפשי לארגון.
FileFlex
FileFlex - פתרון גישה מרחוק, סטרימינג וניהול מאה אחוזים של המידע באחסון הארגוני. פתרון היברידי מאובטח זה מבית 010 מספק לארגון ולמשתפי המידע בו אבטחת מידע ופרטיות כשירות peer-to-peer, ממש במקום בו מאוחסן המידע.
CloudEndure
חברת 010 מספקת פתרון DRP על בסיס הטכנולוגיה המתקדמת של CloudEndure המאפשרת ללקוחות להגן על כל מידע מכל ענן לכל ענן (VMware Cloud, AWS, Azure, Google, OpenStack ועוד). RTO שואף לדקות ו-RPO של שניות בודדות!
BridgeWorks
BridgeWorks - העברת מידע מהירה על גבי רשת WAN. טכנולוגית האצת המידע של Bridgeworks מגדירה מחדש את התחום בעולם הרשת ומעניקה ללקוחותיה את האפשרות להגיע למהירויות העברת מידע גבוהות עד פי 200!