שירותי תקשורת מתקדמים

בעולם בו כמות המידע הולכת וגדלה וחשיבותו לארגון הופכת יותר ויותר קריטית, אין זה מפתיע כי מהירות העברת המידע וזמינותו המידית הינם חשובים מאי פעם.

המידע שלנו משתנה כל העת ועל כן מצריך פתרונות דינמיים אשר יודעים לענות על צרכים משתנים.

המידע שלנו גדל כל הזמן והופך מורכב ועשיר יותר ולכן, על מנת להעבירו בין אתרים שונים, עלינו להעבירו תהליך של כיווץ ומניעת כפילויות.

בנוסף, השימוש המוגבר בשירותים מרוחקים כדוגמת שירותי ענן, מעצים את החשיבות של אבטחת המידע ועל כן גופים מצפינים את המידע שלהם לפני העברה.

שני התהליכים  הללו מאתגרים פתרונות מסורתיים להאצת העברת נתונים.

העברת מידע

המונח Data Transfer מגדיר תהליך המשתמש בטכניקות ממוחשבות על מנת להעביר מידע אלקטרוני מאתר אחד למשנהו. המידע מועבר בצורה של ביטים ובייטים על גבי רשת נחושת או אופטית, כך שהתהליך עצמו מאפשר תקשורת ותנועת מידע דיגיטלית בין מכשירים והתקנים.

הטכנולוגיה הזאת להעברת מידע נמצאת בשימוש שכיח כבר שנים רבות, וכיום היא משתמשת בעיקר ברשת האינטרנט על מנת להעביר מידע בצורה יעילה ובטוחה.

BRIDGEWORKS 1

רוחב פס מול מהירות

כאשר מדברים על Latency - מתייחסים בעצם אל כמות הזמן הדרוש למידע להגיע מנקודה אחת לשניה. ה-Latency תלוי במרחק הפיזי שעל המידע לעבור בין שתי נקודות, במאפייני הרשת ובסיכויים שלו להגיע ליעדו בשלום. במילים אחרות – מדובר על המהירות בה המידע נע בין שתי הנקודות.

לעומת זאת, כאשר מדברים על רוחב פס - הכוונה היא לכמות המידע שניתן להעביר ביחידת זמן מסוימת

השימוש במונח "מהירות אינטרנט" מתייחס לרוב לרוחב הפס. למרות שלרוחב הפס יש תפקיד חשוב במסעו של המידע מנקודה לנקודה, הרי שה-Latency חשוב בהרבה ומשפיע יותר על הזמן שייקח למידע שלנו להגיע אל יעדו. לכן, לא משנה מהי כמות המידע – גדולה ככל שתהיה –המידע תמיד ינוע במהירות המושפעת ישירות מה-Latency.

זוהי הסיבה, שאתרי אינטרנט מגיבים לאט יותר אצל משתמשים מסוימים – שכן המיקום הפיזי שלהם משפיע על מהירות התגובה.
הגדלת רוחב הפס לא תקטין את ה-Latency שלכם ולא בהכרח תצמצם את זמני העברת המידע. 

אם תיסעו בקורקינט (Latency) על כביש מהיר ופתוח עם 4 נתיבים לכל כיוון (רוחב פס), לא תגיעו יותר מהר מאשר בכביש פתוח בעל נתיב אחד.

פתרון האצת הנתונים של Bridgeworks

חברת Bridgeworks מתמחה באופטימיזציה של מידע בזמן העברה כבר למעלה מ-35 שנים. טכנולוגית האצת המידע של Bridgeworks מגדירה מחדש את התחום בעולם הרשת ומעניקה ללקוחותיה את האפשרות להגיע למהירויות העברת מידע גבוהות עד פי 30, בין אם מדובר בקבצים גדולים, קבצים מוצפנים, קבצי מדיה ועוד.


בעזרת טכנולוגית בינה מלאכותית מתקדמת, הצליחה Bridgeworks להפחית בצורה משמעותית בעיות רשת כגון Latency ו-Retry בעקבות Packet loss, כך שהמידע שלכם יגיע ליעדו במהירות הגבוהה ביותר, ובכך ישפר את ביצועי העסק שלכם.

דוגמא להמחשת ההשפעה של ה-Latency:

ביצענו ניסוי אצל אחד מלקוחות 010 להעברת קובץ בגודל 4.5GB על קו ברוחב 1Gb/Sec סימטרי. ללא שימוש ב-Bridgeworks ההעברה נמשכה 19.6 דקות. ברגע שהקובץ הועבר דרך Bridgeworks, על אותו קו, ההעברה נמשכה 42 שניות בלבד.

החזון של Bridgeworks הוא פשוט – לאפשר לעסק שלכם להעביר מידע על רשת ה-WAN במהירות מקסימלית, עד כדי ניצול כמעט מלא של רוחב הפס שרכשתם.

מה תפיקו מ- BridgeWorks?

שיפור ביצועים: שליחה מהירה יותר של מידע: כיום, רוחב פס גבוה הוא סטנדרט, אך אינו מבטיח מהירות גבוהה יותר. עם Bridgeworks, תוכלו לנצל את מלוא רוחב הפס שלכם ולהגיע למהירויות שליחת וקבלת מידע גבוהות ביותר. 

הגברת היעילות והפרודוקטיביות של העסק שלכם: תופעות כגון Packet Loss, Re-Send, Latency ועוד (תופעות אשר קיימות מאז ומתמיד בעולם התקשורת), מופחתות באופן משמעותי באמצעות הטכנולוגיה של Bridgeworks, דבר המקנה לארגונים ביצועי רשת גבוהים ללא הבדל בסוגי הקבצים המועברים: מקודדים, מוצפנים, מכווצים ועוד. 

הפצת תוכן מהירה יותר:  עם התפתחות הטכנולוגיה והדרישה לזמינות מידע בכל רגע נתון, כל עיכוב בהגעת המידע עלול להוביל לקושי בתקשורת ואף לאבדן עסקאות. עם הטכנולוגיה של Bridgeworks, תוכלו לשלוח את המידע הנחוץ לכל אדם, בכל מקום ובכל זמן, באופן מידי. נצלו את הכוח הזה ליצירת יתרון עבור הארגון שלכם

נצילות גבוהה של רצף העבודה: עם Latency נמוך ביותר, תוכלו ליצור סביבת עבודה רציפה ופרודוקטיבית אשר תחסוך זמן יקר לטובת העסק שלכם.

שחזור מהיר משירותי גיבוי לענן: חברות שמבינות את הצורך בביצוע גיבוי מחוץ לעסק חוששות בצדק, ממצב של שחזור גדול על גבי רשת ה-WAN. במקרה של אסון, שחזור כזה עלול לקחת זמן רב, אך באמצעות Bridgeworks תוכלו לשפר משמעותית את זמני ההתאוששות.


רשת ה-WAN הינה רשת לא יציבה בהגדרה.
בעולם המידע בכלל והרשתות בפרט, יכולות להיות הרבה סיבות, חלקן לא צפויות, הגורמות לחוסר יציבות הרשת, להלן מספר דוגמאות:

  • Latency משתנה - לדוגמא, קישור מישראל לארה״ב יכול לקחת בין 160 ל- 230 מילי-שניות.
  • אחוז ה-Packet Loss לא קבוע - יכול להיות בין 0.1% מהמידע לבין 5% ויותר, בכל זמן נתון.
  • מאפייני המידע היוצא והנכנס אשר משתנים בכל רגע.

כל אלו יוצרים בעיה מורכבת למדי, אשר משפיעה על מהירות שליחת וקבלת המידע.

התשובה של Bridgeworks לבעיה - בינה מלאכותית (AI)

מאז ומעולם היו המחשבה, האינטליגנציה והשפה, מהחידות הגדולות ביותר של חקר האנושות וככאלה, אין פלא שהאנושות חיפשה להם ייצוג טכנולוגי המתאים לרמת הידע וההבנה שלנו. הבינה המלאכותית, שנשמעה בתחילה כמו "מדע בדיוני" – מכונה אשר חושבת בכוחות עצמה ומסוגלת להגיע לפתרון בעיות אשר אינן נמצאות בקוד המקור שלה - נמצאת כיום בחלק ניכר מתחומי המדע ביניהם עיבודי תמונה, משחקי וידאו וכמובן תחומי ה-Data.

Bridgeworks לקחה את השימוש בבינה המלאכותית במוצריה, צעד אחד קדימה.

מה זה אומר?
באמצעות בינה מלאכותית יוצרת Bridgeworks שינויים קבועים בפרמטרים המצריכים שינויים עדינים ומחושבים היטב. למעשה היא מעדכנת וממטבת את עצמה כל העת על מנת למקסם את תפוקת המידע ברשת ה-WAN בכל רגע נתון. בכך, מאפשרת לכם  Bridgeworks לנצל באופן מיטבי את רוחב הפס שלכם, למקסם את קצב העברת הנתונים ולהבטיח יעילות מרבית וחסכון של זמן יקר.

המשמעות של שימוש ב Bridgeworks:

  • אנו לא נוגעים במידע שלכם: אנו לא משתמשים ב-Cache, לא מכווצים אותו ולא מוחקים כפילויות.
  • העברת מידע במהירות של עד 98% מרוחב הפס שלכם בפועל: ללא קשר ל-Latency, השתלטות מקסימלית על Packet Loss, חיפוש מתמיד אחר המסלול המהיר ביותר לעבור מנקודה לנקודה.
  • האצת והעברת המידע של כל סוגי המידע: מוצפן, מקודד, מכווץ וכו' כך שאינכם צריכים להשתמש במספר פתרונות עבור סוגי קבצים שונים, אלא להיעזר בפתרון אחוד להאצת ביצועים של Bridgworks להעברת כל סוגי הקבצים שלכם במהירות, נוחות ובטיחות מקסימלית.

פשוט ובטוח

המערכת של Bridgworks הינה בעלת יכולת למידה, ניהול וקביעת קונפיגורציה עצמית. היא לוקחת בחשבון הצלחות של טקטיקות הבינה המלאכותית שלנו, ומיישמת אותם באופן תדיר יותר על מנת למקסם את הצלחותיה. היא יודעת כיצד לנהל את העבודה שלה באופן היעיל ביותר ומגדירה את מאפייניה באופן שוטף ואוטומטי על מנת שישרתו את פעילותה בצורה הטובה ביותר.

Bridgeworks לא משנה את המערכות והיישומים האחרים שלכם, כך שהמידע שלכם נשאר בטוח לחלוטין בחוץ וגם בבית. המערכת לא יוצרת שינויים בקבצים שלכם ובכך לא פוגעת ברצף העבודה  ובתקינותו.

היא מנהלת ומתזמנת בעצמה את צריכת ה-WAN וצורכת אך ורק את כמות המשאבים ההכרחית לה בכל רגע נתון.

כפועל יוצא מכך, לכם לא נותר אלא להיות רגועים ובטוחים שהארגון שלכם מתנהל באופן היעיל, הבטוח והרווחי ביותר.