שירותי תקשורת מתקדמים

בעולם בו כמות המידע הולכת וגדלה, וחשיבות המידע לעסק נעשית יותר גדולה, אין זה מפתיע כי מהירות העברת המידע והזמינות שלו מכל מקום הופכת חשובה מאי פעם עבור עסקים.

המידע שלנו תמיד משתנה
המידע שלנו הולך ונהיה גדול ועשיר יותר, ולכן, על מנת להעבירו למרחקים, ארגונים מכווצים אותו ומשתמשים במנגנונים למניעת כפילויות. כמו כן, השימוש בשירותים מרוחקים כדוגמת שירותי ענן, מעלה את החשיבות של אבטחת המידע ולכן גופים מצפינים את המידע שלהם לפני העברה. שני הדברים הללו מאתגרים פתרונות מסורתיים להאצת נתונים.

העברת מידע
המונח Data Transfer מגדיר תהליך המשתמש בטכניקות ממוחשבות ובטכנולוגיה על מנת להעביר מידע אלקטרוני מאתר אחד למשנהו. המידע מועבר בצורה של ביטים ובייטים על גבי רשת נחושת או אופטית, כך שהתהליך עצמו מאפשר תקשורת ותנועת מידע דיגיטלית בין מכשירים והתקנים.

טכנולוגית העברת המידע נמצאת בשימוש שכיח כבר שנים רבות, וכיום היא משתמשת בעיקר ברשת האינטרנט על מנת להעביר מידע בצורה יעילה ובטוחה.

רוחב פס מול מהירות
BRIDGEWORKS 1
כאשר מדובר על Latency, מדובר בעצם על כמות הזמן הדרוש למידע להגיע מנקודה אחת לשניה. ה-Latency תלוי במרחק הפיזי שעל המידע לעבור בין שתי נקודות, במאפייני הרשת והסיכויים שלו להגיע ליעדו בשלום. במילים אחרות – מדובר על המהירות בה המידע נע בין שתי הנקודות.

לעומת זאת, רוחב פס מתייחס לכמות המידע שניתן להעביר ביחידת זמן מסוימת.

כאשר אנו מדברים על "מהירות אינטרנט", רובנו מדברים במונחים של רוחב פס. למרות שרוחב הפס משחק תפקיד חשוב במסעו של המידע מנקודה לנקודה, ה-Latency חשוב בהרבה ומשפיע על הזמן שייקח למידע שלנו להגיע מנקודה לנקודה. לכן, לא משנה מהי כמות המידע – גדולה ככל שתהיה –המידע תמיד ינוע במהירות המושפעת ישירות מה-Latency.

זוהי הסיבה, אפוא, שאתרי אינטרנט מגיבים לאט יותר אצל משתמשים מסוימים, דבר המושפע מהמיקום הפיזי שלהם.
הגדלת רוחב הפס לא מקטינה את ה-Latency שלכם ולכן זמני העברת המידע לא בהכרח יצטמצמו אם תגדילו את רוחב הפס.

דוגמא להמחשת ההשפעה של ה-Latency: אצל לקוח של 010, ביצענו ניסוי להעברת קובץ בגודל 4.5GB על קו ברוחב 1Gb/Sec סימטרי. ללא שימוש ב-Bridgeworks לקח 19.6 דקות. ברגע שהקובץ הועבר דרך Bridgeworks, על אותו קו, ההעברה לקחה 42 שניות.

פתרון האצת הנתונים של Bridgeworks

חברת Bridgeworks מתמחה באופטימיזציה של מידע בזמן העברה, כבר למעלה נ-35 שנים. טכנולוגית האצת המידע של Bridgeworks מגדירה מחדש את התחום בעולם הרשת ומעניקה ללקוחותיה את האפשרות להגיע למהירויות העברת מידע גבוהות עד פי 200, בין אם מדובר על קבצים גדולים, קבצים מוצפנים, קבצי מדיה ועוד.

בעזרת טכנולוגית בינה מלאכותית מתקדמת, הצליחה Bridgeworks להפחית בצורה משמעותית בעיות רשת כגון Latency ו-Retry בעקבות Packet loss, כך שהמידע שלכם יגיע ליעדו במהירות הגבוהה ביותר, ובכך ישפר את ביצועי העסק שלכם.

החזון של Bridgeworks הוא פשוט – לאפשר לעסק שלכם להעביר מידע על רשת ה-WAN במהירות המקסימלית, עד כדי ניצול כמעט מלא של רוחב הפס שרכשתם.

מה תפיקו מ- BridgeWorks?

 • שיפור ביצועים: שליחה מהירה יותר של מידע: כיום, רוחב פס גבוה הוא סטנדרט, אך אינו מבטיח מהירות גבוהה יותר. עם Bridgeworks, תוכלו לנצל את מלוא רוחב הפס שלכם ולהגיע למהירויות שליחת וקבלת מידע גבוהות ביותר. 
 • הגברת היעילות והפרודקטיביות של העסק שלכם: תופעות כגון Packet Loss, Re-Send, Latency ועוד (תופעות אשר קיימות מאז ומתמיד בעולם התקשורת), מופחתות באופן משמעותי באמצעות הטכנולוגיה של Bridgeworks, דבר המקנה לארגונים ועסקים ביצועי רשת גבוהים ללא הבדל בסוגי הקבצים המועברים: מקודדים, מוצפנים, מכווצים ועוד. 
 • הפצת תוכן מהירה יותר: שליחת תוכן מהירה יותר ללקוחות ושותפים: עם התפתחות הטכנולוגיה והדרישה לזמינות מידע בכל רגע נתון, הפכנו להיות חסרי סבלנות. בעולם העסקים, חוסר הסבלנות הזה מביא לעתים, לקשיים בתקשורת ואיבוד עסקאות. עם הטכנולוגיה של Bridgeworks, תוכלו לשלוח את המידע הנחוץ לכל אדם, בכל מקום, בכל זמן, באופן מידי. נצלו את הכוח הזה על מנת לעשות עסקים בצורה טובה יותר.
 • נצילות גבוהה של רצף העבודה: עם Latency נמוך ביותר, תוכלו ליצור סביבת עבודה המתאפיינת בעבודה רציפה ופרודוקטיבית, אשר תחסוך זמן יקר היכול להיות מנוצל בדרכים טובות יותר לעסק שלכם.
 • שחזור מהיר משירותי גיבוי לענן: חברות שמבינות את הצורך בביצוע גיבוי מחוץ לעסק חוששות בצדק ממצב של שחזור גדול על גבי רשת ה-WAN. שחזור כזה עלול לקחת זמן רב, אך באמצעות Bridgeworks תוכלו לשפר משמעותית את זמני ההתאוששות.

רשת ה-WAN הינה רשת לא יציבה בהגדרה
בעולם המידע בכלל והרשתות בפרט, יכולות להיות הרבה סיבות, חלקן לא צפויות, הגורמות לחוסר יציבות הרשת, להלן מספר דוגמאות:
 • Latency משתנה – לדוגמא, קישור מישראל לארה״ב יכול לקחת בין 160 ל-230 מילי-שניות.
 • אחוז ה-Packet Loss לא קבוע – יכול להיות בין 0.1% מהמידע לבין 5% ויותר, בכל זמן נתון.
 • מאפייני המידע היוצא והנכנס אשר משתנים בכל רגע.
כל אלו יוצרים בעיה מורכבת למדי, אשר משפיעה על מהירות שליחת וקבלת המידע.

התשובה של Bridgeworks לבעיה – בינה מלאכותית (AI)
מאז ומעולם היו המחשבה, השכל והשפה, מהתהיות הגדולות ביותר של האנושות וככאלה, אין פלא שהאנושות חיפשה להם ייצוג המתאים לרמת הידע וההבנה שלנו. עוד מימי אריסטו, אשר ניסה למסד את השאלות הללו באמצעות פיתוח לוגיקה חדשה, מנסים אנו לחקור את המאפיינים העדינים של הבינה האנושית וכיום אף לחקות אותה בעזרת תוכנות ומכונות. הבינה המלאכותית נשמעה בתחילה כמו "מדע בדיוני" – מכונה אשר חושבת בכוחות עצמה, המסוגלת להגיע לפתרון בעיות אשר אינן נמצאות בקוד המקור שלה.

כיום, הבינה המלאכותית נמצאת בחלק ניכר מתחומי המדע, ביניהם עיבודי תמונה, משחקי וידאו וכמובן תחומי ה-Data.
ב-Bridgeworks, לקחנו את הבינה המלאכותית צעד אחד קדימה.

מה זה אומר?
הבינה המלאכותית של Bridgeworks יוצרת שינויים קבועים בפרמטרים המצריכים שינויים עדינים ומחושבים היטב, על מנת להביא למקסימום את תפוקת המידע ברשת ה-WAN בכל רגע ורגע.

בכך, תוכלו לנצל באופן מקסימלי את רוחב הפס שלכם, על מנת למקסם את קצב העברת הנתונים. כל זאת, הודות לטכנולוגית הבינה המלאכותית המהפכנית של Bridgeworks, המעצבת וממטבת את עצמה בכל רגע נתון ובכך מבטיחה ייעול מרבי וחוסכת לכם זמן יקר.

במילים אחרות:
 • אנו לא נוגעים במידע שלכם: אנו לא משתמשים ב-Cache, אנו לא מכווצים אותו או מוחקים כפילויות.
 • העברת מידע במהירות של עד 98% מרוחב הפס שלכם בפועל: ללא קשר ל-Latency, השתלטות מקסימלית על Packet Loss, חיפוש מתמיד אחר המסלול המהיר ביותר לעבור מנקודה לנקודה.
 • האצת העברת המידע של כל סוגי המידע: מוצפן, מקודד, מכווץ ועוד... כך שאינכם צריכים להשתמש במספר פתרונות עבור סוגי קבצים שונים, אלא להעזר בפתרון להאצת ביצועים להעברת כל סוגי הקבצים שלכם, המתבצע במקום אחד, מהיר, נוח וכמובן בטוח.

פשוט ובטוח

המערכת שלנו בעלת יכולת למידה, ניהול וקביעת קונפיגורציה עצמית. היא לוקחת בחשבון הצלחות של טקטיקות הבינה המלאכותית שלנו, ומיישמת אותם באופן תדיר יותר על מנת למקסם את הצלחותיה. היא יודעת כיצד לנהל את העבודה שלה על מנת לנצל את הזמן הניתן לה באופן היעיל ביותר, ומגדירה את מאפייניה על מנת שישרתו את אופן פעילותה בצורה הטובה ביותר.

Bridgeworks לא משנה את היישומים והמערכות האחרות שלכם, כך שהמידע שלכם נשאר בטוח לחלוטין מחוץ וגם בבית. המערכת לא יוצרת שינויים בקבצים שלכם ובכך לא פוגעת ברצף העבודה ושומרת עליו תקין.

היא מנהלת ומתזמנת בעצמה את צריכת ה-WAN, כך שהיא לא משתמשת במשאבים בכמות גדולה מהכמות שהיא זקוקה לה בכל רגע נתון.

כפועל יוצא מכך, לכם לא נשאר הרבה לעשות, חוץ מלהיות שלווים ורגועים מכך שהארגון שלכם מתנהל באופן היעיל, הבטוח והרווחי ביותר.