שירותי גיבוי מנוהל

010 Disaster Recovery
פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום ומכל מקום.

Asigraארגונים צוברים היום מידע רב וחיוני לניהול העסק ובה-בעת מתמודדים עם מגוון רחב של איומים על מערכות המידע שלהם החל ממחיקה של קובץ כתוצאה של טעות אנוש, דרך פגיעה מכוונת מבפנים וכלה בתוכנות רוגלה מתוחכמות או וירוסים פוגעניים במיוחד. שיתוף פעולה של שנים רבות עם חברת Asigra, הוליד את פתרון הגיבוי של 010 - המורכב משירות תמיכה מקצועי ומתוכנת הגיבוי החכמה של Asigra - אשר יודע להתמודד עם כל איום על כל מערכת מידע.

שירות הגיבוי של 010 תומך בפלטפורמות טכנולוגיות, יישומים, מסדי נתונים ומכשירים רבים ומגוונים בקלות ובפשטות, אינו מוגבל בנפח, במיקום או בספק התשתית ומבטיח לארגון שלכם מוכנות מקסימלית לכל תרחיש של כשל לוגי, העלול להוביל לאובדן מידע.

שירות הגיבוי המנוהל של 010 הוא הרבה יותר מסתם תוכנת גיבוי.

במקרה של כשל במערכת הגיבוי, מקבל צוות התמיכה במרכזי השירות של 010, התרעה אוטומטית ממערכת CloudOps. בהתאם לתנאי ה- SLA, מטפל צוות התמיכה בתקלה מרחוק, ללא מעורבות צוות המחשוב של הלקוח, וללא הפרעה לתפעול השוטף של המערכות בארגון. כמו כן, חוות השרתים של 010 ממוקמות בחוות השרתים הגדולות והמובילות בקנדה, ישראל, ארה"ב, גרמניה, הודו, אנגליה ואפריקה. הנתונים שלכם מועתקים תמיד בזמן אמת ועותקים מרובים נשמרים במתקנים נפרדים ועל כן מאפשרים לנו להתחייב על שחזור המידע באחריות מלאה.

הגנה ייחודית מפני וירוס כופר

פתרון הגיבוי שלנו מכיל בתוכו הגנה מפני כופר בארבעה מישורים:
 • שמירה ארוכת טווח - Retention - לעיתים קרובות, וירוס כופר מושתל בארגון למשך תקופה ארוכה (של 6 חודשים ויותר), לפני שהוא מתופעל ופוגע במידע הארגוני. במקרים בהם אין לארגון גיבויים היסטוריים (Retention) ,שנעשו לפני השתלת הוירוס במערכת, עלול להיות קושי משמעותי ואף חוסר יכולת לשחזר נתונים. רוב תוכנות הגיבוי לענן אינן שומרות גיבויים יותר מ-30 יום אחורה ובמקרים אלו, הגיבוי לענן לא יוכל לעזור ללקוח. תוכנת הגיבויAsigra יודעת לשמור בענן, מספר רב של דורות אחורה - ע"פ הגדרת הלקוח (אפילו ל-7 שנים ויותר) - ובכך מבטיחה את שחזור הנתונים גם במצב של וירוס כופר ש"דגר" לאורך זמן.
 • שחזור מהיר - אחד היתרונות הגדולים של Asigra הוא היכולת לשחזר בתוך שניות בודדות את כל המידע ללא תלות בכמות המידע Instant Recovery)) על שרתי קבצים, SQLServer, Exchange ומכונות VMware.
 • הגנה מפני וירוסים מתוחכמים היודעים למחוק מהגיבוי מידע היסטורי שלא הוצפן - פורצים מתוחכמים מוחקים את המידע מהגיבוי, מונעים מחברות יכולת שחזור ומאלצים אותן לשלם כופר. פתרון הגיבוי של 010 מונע מהפורץ למחוק היסטוריה ומאפשר ללקוח לשחזר נתונים גם לאחר מתקפה, באמצעות פונקציה ייחודית של Asigra הדורשת סיסמא נוספת למחיקת גיבויים (2 Factor Authentication).
 • מניעת Attack Loop - פתרון הגיבוי של Asigra מכיל בתוכו Sand Box אשר יודע לזהות ולמנוע גיבוי של קובץ נגוע בווירוס כופר. במקרה שבוצע גיבוי לקובץ הנגוע בטרם עודכנו קבצי החתימות והווירוס הצליח לחדור לתוך מערכות הגיבוי, הקובץ לא ישוחזר ובכך תמנע הדבקה מחודשת של הארגון. פתרון זה בולם ניסיונות כופר גם אחרי שאלו הוחדרו למערכת ומונע מהלקוח להיכנס לסחרור.

יתרונות נוספים לגיבוי הענן של 010

פתרון גמיש
 • גיבוי כל סוג מידע: בסיסי נתונים, דוא"ל, קבצים, שרתים פיזיים, וירטואלים וכו'.
 • תמיכה בכל סוג מערכת: תמיכה בגיבוי פלטפורמות הווירטואליזציה, יישומי התוכנה, ספקי החומרה ומכשירים ניידים.
 • גיבוי מידע מסביבות ענן: מענה לגיבוי מידע שנמצא בכל מערכות ספקי הענן קטנים או גדולים כגון AWS, Azure, Office 365, SalesForce, Google Apps ועוד.

אבטחת מידע ושחזור מובטח
 • שימור ותזמון גמיש: שמירת כמות גרסאות בלתי מוגבלת מבטיחה שחזור מכל נקודת זמן.
 • ניהול ורגולציה: הפתרון שלנו אוטומטי, מתודי ושקוף. הוא מספק אבטחה ברמה גבוהה, זמינות תמידית, שמירת הנתונים במקום העסק (Data Residency), ויכולת שחזור מובטחת.
 • שחזור נתונים: המידע שלכם נשמר באופן מאובטח במספר מקומות שונים וניתן לשחזור בכל מקום.
 • אבטחת מידע: Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות, כך שהנתונים שלכם מאובטחים תמיד – בין אם בזמן ההעברה או במצב נייח.

חסכון במשאבים ופתרון מותאם לכל גודל
 • סקלביליות אינסופית: הפתרון בלתי מוגבל - הן מבחינת כמות הנתונים והן מבחינת המיקום שלהם.
 • Agentless: הפלטפורמה של Asigra אינה דורשת התקנת תוכנה ביחידות הקצה ולכן פשוטה ובטוחה להטמעה ולניהול. למעשה המשמעות היא, שאנו יכולים לייצר הגנה אופטימלית לעסק שלכם בקלות ובפשטות רבה.
 • רוחב פס אופטימלי: הארכיטקטורה הייחודית של Asigra מפחיתה למינימום את תעבורת הנתונים ברשת שלכם. בזכות דחיסת נתונים, מניעת כפילות וגיבויים רציפים בשיטה התוספתית (Incremental for ever) , רק נתונים שנעשו בהם שינויים מועברים לגיבוי.
 • הטמעה במסה של מכשירים ניידים: באמצעות כלי אוטומציה ניתן להטמיע את פתרון ההגנה האולטימטיבי, באלפי מכשירים ניידים בלחיצת כפתור.
 • ריפוי אוטונומי: כל נתוני הלקוח המוגנים ומנותחים באופן רציף באמצעות מנוע התיקונים של Asigra. על מנת לבדוק שאין חריגות ולהבטיח את שלמות הנתונים.

010 מביאה עמה שנים רבות של ניסיון בתחום ההגנה על המידע, מתודולוגיות מקיפות לתמיכה בלקוח והצלחה מוכחת בפתרון תקלות והתמודדות עם משברים.

השירות שלנו אמין, שקוף ומאובטח והודות לארכיטקטורת מערכות גמישה, חכמה וייחודית, אין בפתרון הגיבוי שלנו אף לא נקודת כשל אחת.