שירותי גיבוי מנוהל

010 Disaster Recovery
פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום. על רקע עשרות שנים של שיתוף פעולה עם Asigra, שירות הגיבוי של 010 תומך בפלטפורמות טכנולוגיות, יישומים, מסדי נתונים ומכשירים רבים ומגוונים.

אסיגרההדטה סנטר של 010 ממוקם באחת מחוות השרתים הגדולות והמובילות בישראל. הארכיטקטורה של המערכות שלנו הינה ללא נקודת כשל יחידה, באחריות.

השירות שלנו אמין, שקוף ומאובטח. הנתונים מועתקים תמיד בזמן אמת, ועותקים מרובים נשמרים במתקנים נפרדים. שחזור מובטח, באחריות.

אז מדוע לבחור בגיבוי ענן של 010?

 1. שחזור נתונים: המידע שלכם נשמר באופן מאובטח במספר מקומות שונים. ניתן לשחזור בכל מקום, בכל זמן.
 2. מוכנות לעידן הענן: המערכות שלנו מוכנות לתת מענה לגיבוי מידע שנמצא במערכות ספקי הענן הגדולים כגון AWS, Azure, Office 365, SalesForce, Google Apps  ועוד.
 3. תמיכה בגיבוי פלטפורמות הווירטואליזציה, יישומי התוכנה, ספקי החומרה והמכשירים הניידים הנפוצים
 4. מוכנות לסייבר: Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות, והנתונים שלכם מאובטחים תמיד – בין אם בזמן ההעברה או במצב נייח.
 5. סקלביליות אינסופית: הפתרון שלנו לא רק בלתי מוגבל מבחינת כמות הנתונים, אלא גם מבחינת המיקום שלהם.
 6. פתרון Agentless: הפלטפורמה של Asigra אינה דורשת התקנת תוכנה ביחידות הקצה, והמשמעות היא שפשוט מאוד ובטוח מאוד להטמיע אותה ולנהלה, ופחות משאבים נדרשים ממערכות הלקוח. למעשה, Asigra יכולה להתקיים לצד כל פתרון גיבוי, וזה אומר שאנו יכולים לייצר הגנה אופטימלית לעסק שלכם בקלות רבה.
 7. שימור ותזמון גמיש: גמישות בהגנת מידע בקצות אצבעותיך, בדרך שלך.
 8. רוחב פס אופטימלי: בזכות דחיסת הנתונים ללא כפילות, עם גיבויים רציפים בשיטה התוספתית (Incremental for ever), הארכיטקטורה של Asigra היא ייחודית בכך שהיא מפחיתה למינימום את תעבורת הנתונים ברשת שלכם. רק נתונים שנעשו בהם שינויים מועברים לגיבוי.
 9. הטמעה במסה של מכשירים ניידים: באמצעות כלי אוטומציה ניתן להטמיע את פתרון ההגנה האולטימטיבי באלפי מכשירים ניידים בלחיצת כפתור.
 10. ריפוי אוטונומי: כל נתוני הלקוח המוגנים מנותחים באופן רציף כדי לבדוק שאין חריגות, באמצעות מנוע התיקונים של Asigra. שלמות הנתונים מובטחת.
 11. ניהול ורגולציה: הפתרון שלנו אוטומטי, מתודי, שקוף, מספק אבטחה ברמה גבוהה, זמינות תמידית, שמירת הנתונים במקום העסק (Data Residency), ויכולת שחזור מובטחת.
התאוששות מאסון באופן אוטומטי: המשכיות עסקית לעידן הענן.

התאוששות מאסון היא תהליך, לא תוצר. זהו תהליך רציף הנגזר מפרמטרים עסקיים מוגדרים מראש ופועל כדי לשפר באופן שגרתי ומדיד את המוכנות של העסק למשבר.

לכל עסק מאפיינים ייחודיים משלו, ועל כן גם תהליך ההתאוששות מאסון ישתנה בהתאם ליכולות של התשתית הטכנולוגית ומגבלותיה. מוצר התאוששות מאסון, בין אם מדובר בתוכנה או שירות, שאינו מוכוון ספציפית לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם, קרוב לוודאי יתפרק בזמן שבו תצטרכו אותו באמת. אין די בטכנולוגיה לבדה.

010 מתגאה בפתרונותיה, המספקים התאוששות מאסון והמשכיות עסקית בטכנולוגיה ברמה עולמית. אנו מספקים שירותי מעבר לגיבוי בעת כשל וסנכרון חוזר המותאמים ללקוח, לכל סוגי העסקים, ללא תלות בתשתית הטכנולוגית הקיימת.

010 מביאה עמה שנים רבות של הובלת חשיבה בשירותי ענן, מתודולוגיות מקיפות לתמיכה בלקוח ועבר מוכח בפלטפורמות וירטואליזציה שיסייעו לכם לבנות את המבצר שלכם.