גיבוי מנוהל מענן-לענן למידע שלכם ב- G Suite

החזירו לעצמכם שליטה על היכולת לשחזר נתונים עסקיים הנמצאים בעננים חיצוניים!

גיבוי G-Suiteאם ארגונכם משתמש ב-G Suite מבית Google לפעולות עסקיות, אתם בוודאי נהנים מהיתרונות הרבים הטמונים ביישום המבוסס על תוכנה כשירות (SaaS). אולם, גם כאשר אתם מעבירים את ההוצאה ההונית ומשימות ניהול ה-IT ל-Google, אתם עדיין אחראים לנתוני הארגון שלכם. זהו מצב מורכב מפני שהנתונים שלכם כבר אינם שוכנים בגבולות הארגון או בשליטת צוות ה-IT שלכם. כיצד מטפלים במצבים שבהם עליכם לשחזר קובץ מחוק, פגום או לא ערוך נכון? כיצד חוזרים לעותק קודם בנקודת זמן מסוימת? מה קורה אם עובד עוזב את החברה ואתם מוחקים את החשבון שלו? כיצד מוודאים שעדיין יש לכם גישה לקניין הרוחני שלכם?

אמנם Google עושה גיבויים משלה כדי להבטיח שהנתונים שלכם יהיו זמינים בכל עת, אולם הם אינם אחראים לעזור לשחזר מידע שנמחק, נערך או הושחת. אם רכשתם את השירות דרך שותף מורשה של Google, ייתכן שהוסרתם משכבות רבות של Google. מה אומרים למנכ"ל שמחפש מייל חשוב שהוא מחק בטעות? כיצד עונים לצוות שרוצה לחזור לגרסה קודמת של מסמך לפני שעריכה שיתופית גרמה לשינויים רבים מדי בגרסה הנוכחית? כמה זמן יהיה עליהם לחכות כדי לקבל את הנתונים? מהו התהליך לשחזור כזה? כדי לעזור לכם להתגבר על אתגרים מסוג זה ולהחזיר לעצמכם את השליטה על הנתונים שלכם, חברת Asigra הרחיבה את גיבוי הנתונים מענן-לענן ויכולות השחזור שלה כדי שיתמכו גם ב- G Suite. עם פתרון מבית Asigra, אתם יכולים להגן על נתוני ה- G Suite בדיוק כמו על נתונים ארגוניים אחרים בסביבת ה-IT שלכם.

להגן על נתוני G Suite שלכם בכל עת - אוטומטית

בתחום ההגנה על נתונים, שחזור הוא חזות הכול. הסיבה היחידה שאנו מגבים  נתונים היא כדי שנוכל לשחזר את הנתונים במידת הצורך. Recovery and Restore Assurance (בטחון ביכולת של שחזור והתאוששות) של Asigra מבטיחה כי תמיד יהיה ניתן לשחזר את הנתונים שלכם. לכן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים ביכולתכם לקבל גישה לנתונים אבודים בכל פעם. תוכלו לגבות ולשחזר את כל המידע העסקי החשוב שלכם ב- G Suite, כולל מיילים, לוחות שנה, אנשי קשר, מסמכים ואתרים. תוכלו לקבוע לוח זמנים לפעילויות גיבוי לנתונים ב-G Suite ולהפוך אותן לאוטומטיות, לבחור את מספר דורות המידע שעליהם אתם רוצים להגן, לקבוע כללי שימור ואף לבחור תדירויות גיבוי שונות למקבצי נתונים שונים. בהתחשב בעובדה שכל נתוני הגיבוי של G Suite מאוחסנים באותו מאגר כמו כל המידע הארגוני האחר, אינכם צריכים עוד שטחי אחסון מידע הנמצאים מחוץ לשליטתכם.

תוכנת הגיבוי מביתAsigra  מספקת לאנשי ה-IT יכולת לתזמן בקלות גיבוי אוטומטי של נתונים ארגוניים השוכנים ב- G Suite (המכונה בעבר Google Apps), חבילת אפליקציות חכמה מ- Google Cloud. בפתרון אין מגבלות על היקף הנתונים או מספר תיבות הדואר, Asigra  יכולה להתרחב בקלות כדי לענות על צרכיהם של ארגונים בכל גודל.

אתם יכולים להגן על נתוני  G Suite כולל מיילים, אנשי קשר, מסמכים, לוחות שנה ואתרים באותו צורה כמו שאתם מגנים על נתונים הנמצאים בארגונכם כדי למנוע אובדן נתונים כתוצאה מטעות משתמש המתרחשת בשוגג או בזדון, מתקפות כופר או תוכנה זדונית, דריסה לא מתוכננת של נתונים ו/או פריצות לנתונים. באמצעות Cloud Management Console  לניהול מבוסס רשת של Asigra, ניתן לפרוס בקלות את Asigra. כיוון שמשתמשים חדשים מזוהים אוטומטית, תוכלו לבחור בקלות כל אחד מהם או את כולם ולהוסיפם לתהליך הגיבוי. אתם בוחרים את תדירות הגיבוי בהתאם לצרכים הארגוניים שלכם - מדי שעה, יום, שבוע או חודש. תוכלו לבחור לגבות ברמת החשבון או את כלל הדומיין. כל הנתונים דחוסים, מוצפנים ללא כפילויות ולאחר מכן מאוחסנים בסביבת ענן  מאובטחת פרטית, ציבורית או היברידית.

ניתן להעניק רמות הגנה שונות לקבוצות שונות של משתמשי G Suite באמצעות מקבצי גיבוי מותאמים אישית ומדיניות שימור גמישה לטווח ארוך כדי לעמוד בתקנות רגולציה ותאימות לתקן HIPAA, SOX וכדומה. עם Asigra  תוכלו לבצע שחזור פרטני של מייל בודד כולל מסמכים מצורפים ומטא דאטה, או תיבת דואר שלמה. תוכלו לאתר פריטים ספציפיים ולשחזר חלק מהם או את כולם, לשחזר קבצים ישירות לחשבון המשתמש או למיקום חלופי. תוכנת הגיבוי של Asigra כוללת התרעות מיילים אוטומטיות והודעות וכן יכולת לנטר את הגיבויים באמצעות קונסולת ניהול מבוססת רשת. תוכלו לקבוע ולהריץ תרגולי שחזור בתדירות הרצויה לכם.