פתרון FileFlex Enterprise בישראל

חברת 010 מחשוב ענן בע"מ וחברת Qnext חתמו על הסכם לשיתוף פעולה לייצוג בלעדי של FileFlex Enterprise בישראל. בתאריך 11 בינואר, 2018 – 010 מחשוב ענן (010), ספקית מובילה של שירותי ניהול והגנה על מידע, הודיעה כי השירותים שלהם כוללים כעת את פתרון FileFlex Enterprise.

FileFlex הינה טכנולוגיה חדשנית והיא חלק ממגמת Peer-to-Peer. זהו פתרון תוכנה המאפשר גישה מרחוק למידע, תוך ניצול היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ'יין וכן, מספק אבטחת מידע ושמירה על הפרטיות. FileFlex הוא מוצר מבית חברת Qnext, הממוקמת בקנדה. הפתרון מיוצג בארץ בלעדית על-ידי חברת 010.

לקבלת מידע נוסף על המוצר, בקרו בכתובת: https://fileflex.co.il

חברת 010 מחשוב ענן מודיעה כי שירותי ההגנה על המידע הארגוני שהיא מספקת, כוללים כעת את פתרון FileFlex Enterprise המאפשר גישה מאובטחת מרחוק למידע הארגוני, שיתוף מידע וסטרימינג של תוכן מכל התקן ברשת ללא צורך בשימוש בפתרונות מבוססי ענן.

עם הוספת פתרון FileFlex Enterprise לסל השירותים שלה, יכולים משתמשים לגשת למידע ארגוני באופן מאובטח, לשתף מידע, לעשות סטרימינג ולבצע מרחוק פונקציות מרובות לניהול קבצים, מכל מקום. באמצעות שרת FileFlex Enterprise, יכולים ארגונים לשמור על שליטה מלאה בניהול משתמשים, ניהול תוכן והרשאות עבור כל פעילויות הגישה והשיתוף מרחוק – תוך אפשרות למעקב מלא למניעת דלף מידע.

"בבחירת FileFlex עבור שירותי הגנת הנתונים שלנו, לא יצטרכו המשתמשים להעלות את התוכן שלהם לענן – זהו שיפור מאסיבי של רמת אבטחת המידע ומניעת אסון של אובדן מידע", אמר פסח גולדמן, מנכ"ל 010. "FileFlex Enterprise היא "טכנולוגיה משבשת" בעולם שיתוף תוכן וירטואלי, פתרון זה מעלה את סף רמת אבטחת המידע בעת שיתוף תוכן. כעת, יכולים השירותים של 010 לספק גישה מאובטחת מרחוק למידע ארגוני. FileFlex משנה את הדרך שבה ניגשים משתמשים ומשתפים נתונים, בצורה מאובטחת".

"אנו שמחים להיות שותפים עם ארגון ברמה עולמית שיש לו בסיס לקוחות מרשים. חברת 010 הוכיחה את עצמה כמובילה בתחום הגנה על מידע, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית", אמר אנתוני דה-קריסטופרו, נשיא ומנכ"ל חברת Qnext העולמית. "חברת 010 משנה את האופן שבו ארגונים משתפים ומנהלים את התוכן שלהם. ללא צורך בענן, התוכן והנתונים יכולים להיות זמינים בגישה מאובטחת מכל מחשב או מכשיר נייד 24/7 מאחורי ה-Firewall הארגוני."

למידע נוסף על פתרונות FileFlex אנא בקרו בכתובתנו: https://fileflex.co.il

דילוג לתוכן