ה- NBA מודיע לאוהדים על פרצת נתונים וחשיפת מידע אישי

ה- NBA (איגוד הכדורסל הלאומי בארה"ב) הודיע לאוהדים על פרצת נתונים לאחר שחלק מהמידע האישי שלהם נגנב מגוף שלישי המנהל את שירות הניוזלטר של ה- NBA. ה- NBA הוא ארגון ספורט ומדיה המנהל חמש ליגות ספורט מקצועיות. תוכניות ומשחקי NBA משודרים ברחבי העולם בלמעלה מ- 215 מדינות וביותר מ- 50 שפות.

בהודעה על תקרית אבטחת סייבר שנשלחה למספר לא ידוע של אוהדים, טוען ה- NBA שהמערכות שלו לא נפרצו וכי שמות המשתמשים והסיסמאות של האוהדים המושפעים לא הושפעו בתקרית זו. עם זאת, נגנב מידע אישי של אוהדים. לאחר שהודיע על התקרית, עובד ה- NBA עם ספק שירותי הניוזלטר כחלק מחקירה מתמשכת וכן, שכר את שירותיהם של מומחי אבטחת סייבר חיצוניים כדי לנתח את היקף ההשפעה.

ה- NBA גם הזהיר כי בשל האופי הרגיש של המידע שנגנב, קיימת סבירות גבוהה שהאוהדים שפרטיהם נגנבו עלולים להוות מיקוד למתקפות דיוג והונאות שונות. לאוהדים נמסר על ידי ה- NBA לגלות עירנות בעת פתיחת הודעות דוא"ל חשודות או הודעות שעשויות להיראות שמקורן מה- NBA או מהשותפים שלו. בהודעת ה- NBA גם נמסר כי האיגוד לעולם לא יבקש בדוא"ל את פרטי החשבון של האוהדים או שמות משתמש וסיסמאות.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

ה- NBA מודיע לאוהדים על פרצת נתונים וחשיפת מידע אישי
דילוג לתוכן