הדרכות מודעות לסייבר

מחקרים מלמדים כי 93% מהפריצות והפגיעות באבטחת מידע התחילו מאירוע Phishing.

 

כדי להפחית משמעותית את הסיכון לאירוע סייבר בארגון, חשוב לבצע הדרכות שוטפות לעובדים וללמד אותם לזהות פוטנציאל לאירוע סייבר ולאיומים איתם הם מתמודדים, ברמה האישית והארגונית.
הדרכה בנושא מודעות אבטחת מידע היא חלק מתרבות ארגונית של מודעות לסיכוני הסייבר לארגון, שיטות עבודה מומלצות ואפילו תאימות לתקנים ותקנות. תכנית מקיפה של מודעות לאבטחה צריכה להכשיר עובדים במגוון של טכנולוגיות מידע, אבטחה, ונושאים עסקיים אחרים – באופן קבוע ומתמשך.
ההדרכות כוללות דרכים לזיהוי התחזות וסוגים אחרים של מתקפות כגון הנדסה חברתית, איתור התנהגויות של תוכנות זדוניות פוטנציאליות, דיווח על איומי אבטחה אפשריים, מעקב אחר מדיניות החברה ושיטות עבודה מומלצות וכן עמידה בכל תקנות הפרטיות והתאימות של הנתונים.

הכשרה מהירה, רלוונטית ומתמשכת לאורך תקופת עבודתו של עובד בחברה, היא הדרך הטובה ביותר להפוך את משתמשי הקצה לקו ההגנה הראשון של הארגון נגד מתקפות סייבר.

השירות שלנו מציע לומדות בנושא אבטחת מידע והגנת הפרטיות עם מערכת LMS (Learning Management System) המאפשרת דיווח על מי ראה את התוכן וענה על השאלות ומכילה למעלה מ-70 סרטונים קצרים בעברית פשוטה וברורה בנושאים שונים בתחום הסייבר, לדוגמא:

 

אבטחת מידע בתרבות הארגונית

אבטחה פיזית

סיסמאות ואימות דו-שלבי

פרטיות

פישינג/סמישינג/וישינג

מתקפות כופר (מה זה וכיצד להימנע)

הונאות בנקאיות (BEC)

איומים פנים ארגוניים

עבודה בטוחה מהבית

גניבת מידע

איך להמנע מאיומי סייבר בטלפון הנייד

גלישה בטוחה ברשתות חברתיות

ניתן לראות דוגמאות של סרטים באתר שלנו >
שפות נוספות בהם ניתן לקבל את הסרטונים הם: אנגלית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, איטלקית וסינית.
המערכת מספקת מעקב אחרי איזה עובד צפה בסרטים, אפשרות לשאילת שאלת הבנה, מעקב אחרי ההתקדמות של העובד והארגון, תרגילי פישינג – לבדיקת רמת המודעות בארגון, רעיונות בנושאים שונים של אבטחת מידע (מעקב אחרי קריאה דרך מערכת ה-LMS)

רוצים לדעת כיצד להגן על המידע בארגונכם? צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן