מערך הגיבוי של חברת 010 מספק מערך מאפיינים אידיאלי לסביבות וירטואליות

מערך הגיבוי של 010 מאפשר לארגון להפיק את המרב מאסטרטגיית הווירטואליזציה וליהנות מהגנת מידע וניהול התאוששות טובים יותר, ללא פגיעה בביצועים. מערך הגיבוי של 010 עוקף רבות מן הבעיות המזוהות עם הגנה ושחזור של מכונות וירטואליות (VM).

מערך הגיבוי של חברת 010 המבוסס על הטכנולוגיה של חברת Asigra יכול לשכון במחשבים פיזיים ולצד זאת במכונות וירטואליות, אך איננו מסתפקים בכך – המערכת גם תומכת בגיבוי ושחזור בסביבות Hyper-V, VMware ו-XenServer באמצעות ה-APIs העדכניים ביותר , וללא סוכנים!

אין די באסטרטגיות הגיבוי והשחזור המסורתיות כדי לספק את רמת הגרעיניות הדרושה להחזרת העסק לתפקוד מלא. וחשוב מכך, העלות של הטכנולוגיות המסורתיות או אלה הכרוכות בהתקנת סוכנים, אינה מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות העלות של הווירטואליזציה.

סוכנים בסביבות וירטואליות

גיבוי ושחזור המבוססים על סוכנים, כפי שנהוג במערכות מסורתיות, מאלצים את הארגון לקבל שורה של החלטות לא אטרקטיביות. טכנולוגיות שמבוססות על סוכנים ביחידות הקצה מזהמות את הסביבה הווירטואלית. סוכנים, מעצם טיבם, נעדרים לכידות. הצורך להתקין פיזית ולנהל סוכן בכל יישום בשרת הווירטואלי ובכל מחשב על ה-LAN מחייב השקעה רבה של זמן ועבודה. סוכן יחיד מוסיף עד 16% מתקורת השרת לכל יישום. אם מוסיפים לכך את סיכוני האבטחה והעלות של כל סוכן, מתברר עד מהרה כי מערכת גיבוי ושחזור כזאת משפיעה באופן מרחיק לכת על עלות הבעלות הכוללת ועל ביצועי הסביבה הווירטואלית.

מערך הגיבוי של חברת 010 מספק מערך מאפיינים יציב שהנו אידיאלי לסביבות וירטואליות.
המערך מאפשר לארגון להפיק את המרב מאסטרטגיית הווירטואליזציה וליהנות מהגנת מידע וניהול התאוששות טובים יותר, ללא פגיעה בביצועים.

פשוט ליישום, להפעלה ולניהול.

פתרון הגיבוי והשחזור של 010 הינו ללא סוכנים והוא נבדק ואושר לשימוש במגוון רחב של פלטפורמות וירטואליזציה, כולל:

  • VMware VSphere Workstation ו-Server
  • Citrix XenServer
  • Microsoft Hyper-V
  • Parallels ו-Virtual Containers
  • VADP

הגנת מידע במכונות וירטואליות

מערך הגיבוי של 010 עוקף רבות מן הבעיות המזוהות עם הגנה ושחזור של מכונות וירטואליות (VM).
הוא עונה על דרישות הגנת המידע החדשות שיוצר VMware ESX על ידי:

  • גילוי מכונות – וירטואליות אורחות חדשות
  • הגדרת תצורה וניהול הגיבוי במרוכז
  • הגדרה ראשונית מינימלית של עבודות הגיבוי והניהול השוטף של המערכת
  • תמיכה במערכי גיבוי מרובים, כגון מערכי גיבוי תומכי VAA כמו SQL, Exchange, SharePoint וכו'
  • תמיכה רחבה במספר רב של יישומים ומערכות הפעלה

בנוסף, הודות לאפשרות של שחזור מכונות וירטואליות אורחות על שרתים וירטואליים בודדים באופן אוטומטי, בשילוב עם גיבוי מכונות וירטואליות אורחות ללא סוכנים באמצעות CDP, גיבוי השינויים בלבד (incremental) או גיבוי מבוסס VMDK – מחוללת שינוי יסודי ביכולתן של חברות להגן על הסביבות הווירטואליות שלהן בעתיד.

מערך הגיבוי של חברת 010 מספק מערך מאפיינים אידיאלי לסביבות וירטואליות
דילוג לתוכן