010 היא ספק הגיבוי היחידי בישראל המציע גיבוי ללא סוכנים (agent-less)

המשמעות היא כי הפתרון שלנו אינו מחייב התקנה של התוכנה ביחידות קצה. הארכיטקטורה הייחודית של המערכת עוקפת אפוא את המגבלות של גיבוי בקלטות או דיסקים נידים, ומציעה את היתרון של ניהול גיבוי מרכזי מנקודה אחת עבור הרשת כולה.

010 אשר פתרון הגיבוי שלה מבוסס על הטכנולוגיה של חברת Asigra מציעה כיום את הפתרון היחידי ללא סוכנים (agent-less), שאינו מחייב התקנה ביחידות קצה. הארכיטקטורה הייחודית של המערכת עוקפת אפוא את המגבלות של גיבוי בקלטות או דיסקים נידים, ומציעה את היתרון של ניהול גיבוי מרכזי מנקודה אחת עבור הרשת כולה. זה היה אחד הגורמים המרכזיים בהחלטתה של 010 לשתף פעולה עם Asigra.

במוצרי גיבוי מקובלים רבים, כמו קלטות גיבוי, כדי לגבות שרת או מחשב נדרש להתקין plug-in בכל אחד משרתי היעד. בתשתית שבה שרתים רבים פזורים במספר מקומות, הדבר כרוך בהיקף עבודה אדיר מצד מנהלי הרשת מבחינת פעולות התקנה ותחזוקה.

חברת 010 ייעלה את תהליך הגיבוי עבור מאות חברות בישראל וגם ברחבי העולם באמצעות Asigra וטכנולוגיית הגיבוי היחודית שלה. פתרון הגיבוי של 010 מציעה יכולת הרחבה (סקלביליות) מלאה, כך ש-010 מציעה ללקוחותיה הגנה על מידע בכל גודל, ממאות גיגה-בייט ועד מאות טרה-בייטים.

010 היא ספק הגיבוי היחידי בישראל המציע גיבוי ללא סוכנים (agent-less)
דילוג לתוכן