סינון דוא"ל

איתור מוקדם של פרטי משתמש מהארגון שנחשפו ברשת האפילה ועלולים לגרום לדליפת מידע ארגוני מאפשרים לארגון החלפת סיסמאות והגנה מפריצה.

 

אחת הדרכים המרכזיות שדרכם מגיעה מתקפת סייבר לתוך ארגונים היא הדוא"ל.
ע"פ הFBI- סך ההפסדים של חברות ברחבי העולם במהלך שלוש השנים האחרונות רק בעקבות פריצות לדוא"ל (BEC) ומתקפות התחזות, מוערך במעל 28 מיליארד דולר. הוספת פתרון סינון הדוא"ל של 010 מאפשרת ל- MSP's להעניק הגנה מיידית ללקוחות מפני מתקפות סייבר שנעשות באמצעות דוא"ל, חלקן קלות מאוד לביצוע וקשות מאוד לאיתור ונטרול:
פישינג (Phishing) ופישינג ממוקד (Spear Phishing) השתלטות על חשבונות דוא"ל (ATO) פריצה לחשבונות דוא"ל (BEC) גניבת זהות והתחזות (Spoofing) נוזקות וכופר.
דוגמא ל"הונאת מנכ"ל" היא מצב שבו שולחים דוא"ל מתחזה מהמנכ"ל לסמנכ"ל הכספים עם הוראות של העברה כספית לחשבון בנק של התוקף.

שירות הסינון דוא"ל של 010 מזהה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות את המיילים הללו ומונע מהם להגיע למשתמשים בארגון. בנוסף, הפתרון מאפשר למשתמשים מודעים בארגון שמזהים מייל חשוד שעבר את המסננת, לסמן אותו כחשוד ולהסיר אותו אוטומטית מכל התיבות בארגון. השילוב בין טכנולוגיה לגורם האנושי מגן על הארגון מנפילה כקורבן של מתקפות סייבר.

רוצים לדעת כיצד להגן על המידע בארגונכם? צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן