פרצת מידע ב- Cooper Aerobics חושפת נתוני 90,000 לקוחות

רשת חדרי הכושר – Cooper Aerobics מדאלאס הודיעה לכ- 90,000 לקוחותיה שפושעי סייבר השיגו גישה למידע האישי שלהם במהלך מתקפת סייבר אשר התרחשה לפני כמעט שנה. בהודעה באתר האינטרנט שלה ובהגשת דוח למשרד התובע הכללי של טקסס, אמרה רשת Cooper Aerobics כי הפריצה התרחשה ב- 3 בפברואר 2023. בתגובה טענה הרשת שהיא מכילה את האיום ושכרה מומחי אבטחת סייבר כדי להתחיל בחקירה שאישרה את הפריצה ב- 19 במרץ. לפי הודעת החברה: "עם היוודע התקרית, החלה מיד Cooper Aerobics במאמצים לתקן את הבעיה והחלה בחקירה מהירה ויסודית. לאחר חקירה מקיפה וסקירת מסמכים ידנית, גילינו ב- 8 בדצמבר 2023 שקבצים מסוימים המכילים מידע בריאותי אישי או מוגן, הוסרו מרשת המחשוב שלנו על ידי גורם בלתי מורשה".

המידע שבסיכון כולל שמות, כתובות, מספרי טלפון, כתובות דוא"ל, תאריכי לידה, מספרי כרטיסי אשראי או כרטיסי דביט, מידע בריאותי, חשבונות פיננסיים, מספרי זיהוי מס, רישיונות נהיגה או זיהויים ממשלתיים אחרים, מספרי דרכון ומספרי ביטוח לאומי. רשת חדרי הכושר טוענת כי היא אינה מודעת למקרי גניבת זהות או הונאה כספית הנובעים מהמידע שנגנב. עם זאת, הרשת מעודדת את לקוחותיה לנקוט בצעדי הגנה כגון הצבת התראות על הונאה בכרטיסי האשראי שלהם וצפייה תדירה בחשבונות הפיננסיים. הרשת גם מציעה שירותי ניטור אשראי בחינם ללקוחות שמספרי הביטוח הלאומי שלהם נחשפו וכן, הקימה קו מענה חינם כדי לענות על שאלות לקוחות.

רשת חדרי הכושר – Cooper Aerobics היא אחד המותגים הידועים ביותר בתחום הבריאות. המייסד שלה – קנת קופר בן ה- 92, נחשב לאבי האירובי. הוא דגל במערכת של התניה גופנית המגבירה את בריאות הלב, מגבירה את הסיבולת ומפחיתה את השומן בגוף. Cooper Aerobics מפעילה גם מרפאה, חברת הדמיה רפואית, ספא, מרכז כושר, מלון וקו ייצור ויטמינים. החברה מעסיקה 619 עובדים ומייצרת כ- 108 מיליון דולר בהכנסות שנתיות.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

פרצת מידע ב- Cooper Aerobics חושף נתוני 90,000 לקוחות
דילוג לתוכן