אירוע אבטחת מידע משפיע על לקוחות חברת עורכי דין בארה"ב

חברת עורכי דין שבסיסה בבירמינגהם – אלבמה – Burr & Forman, חוותה לאחרונה אירוע אבטחת מידע אשר השפיע על נתונים השייכים לחלק מהלקוחות שלה. ככל הנראה כרגע, לא השפיע אירוע הסייבר על מערכות המחשוב השייכות ללקוחות Burr & Forman. ב- 9 בינואר 2024 החלה Burr & Forman להודיע ללקוחותיה שהושפעו מאירוע הסייבר אודות התקרית וכן, סיפקו משאבים כדי לסייע להם.

ב- 23 באוקטובר 2023 נודע ל- Burr & Forman על פעילות חריגה באחד מהמחשבים הניידים ברשת שלה. Burr & Forman הפעילו את תוכנית התגובה שלה לאירועי סייבר כדי ליזום חקירה של האירוע. Burr & Forman הזמינו מומחי אבטחת סייבר כדי לסייע בתהליך החקירה. מהחקירה עולה כי האקרים השיגו גישה למסמכים ומידע במערכות המחשוב של חברת עורכי הדין. ב- 10 בנובמבר 2023 קבעה החקירה שחלק מהמידע האישי של הלקוחות כלול בנתונים שנחשפו. כבר באותו יום הודיעו Burr & Forman ל- Oceans Healthcare (ספק שירותי בריאות שהינו לקוח חברת עורכי הדין) אודות האירוע ומאז מתואמת Burr & Forman עם Oceans Healthcare כדי לספק הודעה ללקוחות שהמידע שלהם נחשף. המידע המושפע כלל שמות של לקוחות וכן מספרי תעודת זהות, מידע רפואי, תאריכים ומידע ביטוחי.

Burr & Forman טוענים בהצהרתם כי הם לוקחים את אבטחת המידע ופרטיות המידע של לקוחותיהם ברצינות רבה. Burr & Forman שיפרו את אבטחת הרשת ודיווחו על התקרית לבולשת הפדרלית במאמץ להטיל אחריות על פושעי הסייבר. Burr & Forman הקימו מוקד טלפוני ללא תשלום שמטרתו לענות על שאלות אודות התקרית. כמו כן הצהירה חברת עורכי הדין כי הפרטיות וההגנה של מידע בריאותי אישי הם בראש סדר העדיפויות של Burr & Forman, אשר מצטערת עמוקות על כל אי נוחות או דאגה שאירוע זה עלול לגרום.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

אירוע אבטחת מידע משפיע על לקוחות חברת עורכי דין בארה''ב
דילוג לתוכן