מספרי ביטוח לאומי של כ- 300,000 תושבי ארה"ב נחשפו בפריצת נתונים

מספרי ביטוח לאומי של כ- 300,000 תושבי ארה"ב נחשפו בפריצת נתונים שהתרחשה בתאגיד R&B של וירג'יניה הידוע גם בשם Credit Control Corporation – ספק שירותי גביית חובות אשר חשף לראשונה את פריצת הנתונים בפני התובע הכללי של מיין באמצע חודש מאי. התאגיד הבחין לראשונה בפעילות יוצאת דופן ברשתות המחשוב שלו ב- 7 במרץ.

קבצים מסוימים שהועתקו ממערכות המחשוב החברה על ידי גורם בלתי מורשה הכילו מידע אישי כגון שמות ומספרי ביטוח לאומי. במסמך הודעה על פריצת נתונים נוספת שהוגשה לתובע הכללי של מיין ב- 13 ביוני, הודיע התאגיד כי נחשפו גם מספר מספרי רישיונות נהיגה.

תאגיד R&B של וירג'יניה אומר שהתקרית השפיעה על 286,699 אנשים וכי הנתונים הרגישים שייכים למוסדות בריאות רבים בארה"ב: מומחים לאורטופדיה באטלנטה, רדיולוגיה בצ'ספיק, קבוצת מומחים לרפואת ילדים, המעבדה לפתולוגיה של דומיניון, רופאי החירום של טיידווטר, שירותי הבריאות של מרי וושינגטון, מערכת הבריאות ריברסייד, מערכת הבריאות סנטרה ועוד. יש לציין כי על פי דיווח נוסף לרשויות והפעם בשיתוף עם מחלקת הבריאות ושירותי האנוש בארה"ב, השפיעה למעשה פריצת הנתונים על 345,523 אנשים. כמו כן, רשימת ספקי שירותי הבריאות שנפגעו ארוכה מאד.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

מספרי ביטוח לאומי של למעלה מ- 300,000 תושבי ארה"ב נחשפו בפריצת נתונים
דילוג לתוכן