דלף מידע בחברה לגביית חובות פוגע ב- 4 מיליון אנשים

דלף מידע אשר התגלה בפברואר חשף מידע אישי של כ- 4 מיליון אנשים, כך דיווחה לרגולטורים במיין חברת גביית חובות לעסקים ופתרונות פיננסיים לצרכנים – FBCS. החברה שבסיסה בפנסילבניה, שינתה בהתמדה את הערכתה לגבי ההשפעה הפוטנציאלית של דלף המידע, מאז שהחלה להודיע ​​ללקוחותיה לראשונה באפריל. בהצהרה האחרונה לרגולטורים – החמישית מאז 26 באפריל – נטען כי התקרית השפיעה על 4,050,711 אנשים, יותר מפי שתיים ממה שדווח במקור.

"פושעי הסייבר הצליחו לצפות במידע או לרכוש מידע מסוים ברשת המחשוב של FBCS במהלך מתקפת סייבר", אמרה החברה. FBCS לא פירטה את אופי החדירה לרשת המחשוב שלה. הנתונים שנפגעו בדלף המידע כללו שמות, תאריכי לידה, מספרי תעודת זהות ומספרי רישיון נהיגה, כמו גם מידע אודות תביעות רפואיות ומידע קליני (כולל אבחנה, תרופות ומידע טיפולי אחר) ו/או מידע ביטוחי אחר, הצהירה חברת FBCS.

FBCS גובה חובות צרכנים בתחומים כמו מימון רכב, כרטיסי אשראי, ושירותי בריאות. החברה אמרה שהיא התקשרה עם חברה חיצונית לשם סיוע של מומחים לזיהוי פלילי סייבר וכן, הקשיחה את אבטחת מערכות המידע שלה. FBCS גם מציעה לקורבנות דלף המידע וללקוחות פוטנציאליים שנה של ניטור אשראי.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת לחצו כאן

דלף מידע בחברה לגביית חובות פוגע ב- 4 מיליון אנשים
דילוג לתוכן