יצרנית המזרונים Sealy השביתה מערכות עקב פריצות סייבר

חברת Tempur Sealy המפתחת, מייצרת ומשווקת מזרונים, בסיסים מתכווננים, כריות ומוצרי שינה נוספים – הודיעה לרשות ניירות הערך על פריצה דיגיטלית שבוצעה על ידי פושעי סייבר. הפריצה אילצה אותה לבודד חלקים מהתשתית הטכנולוגית שלה. עם גילוי האירוע, הפעילה החברה את תוכניות התגובה לאירועים והמשכיות עסקית שנועדו להכיל את האירוע. התכנית כללה השבתה יזומה של חלק ממערכות ה- IT של החברה וכתוצאה מכך להפסקה זמנית של פעילות החברה.

Tempur Sealy טוענת כי היא פועלת מול יועצים משפטיים, מומחי זיהוי פלילי של Infosec ואנשי מקצוע אחרים. החברה הודיעה כי החלה בתהליך השחזור כדי להחזיר חלק ממערכות ה- IT הקריטיות שלה לרשת והיא מחדשת את פעילותה. החקירה הפורנזית עדיין בעיצומה והחברה ממשיכה בפעולותיה כדי לקבוע אם לאירוע הסייבר תהיה השפעה מהותית על העסק שלה בהיבטים תפעוליים ופיננסיים. "אם החברה תקבע כי מדובר במידע אישי כלשהו שנגנב בעקבות פריצת הסייבר, היא תשתדל לעמוד בכל חובות הדיווח שעשויות להיות לה ביחס למידע על פי החוק", נכתב בהודעה.

יש לציין כי אירוע אירוע אבטחת הסייבר כפי שתואר על ידי החברה, מתווסף לצניחה של 27% ברווחים ל- 455.7 מיליון דולר בשנה שעברה. מרטין מאקאי – מנהל הכנסות ראשי בחברת Versa Networks, אמר כי האופן הפעולה של פושעי סייבר מצמצם את זמן הפעילות והזמינות העסקית, משפיע על הכספים של הארגון וכן, גורם נזק ארוך טווח למותג אם הזמנות מתעכבות או במקרה הגרוע מבוטלות.

נזכיר כי בשנה שעברה אישרה חברת Emma Sleep שהיא ספגה מתקפת Magecart אשר אפשרה לפושעי סייבר לגנוב מלקוחותיה פרטי כרטיסי אשראי מאתר האינטרנט שלה.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

יצרנית המזרונים Sealy השביתה מערכות עקב פריצות סייבר
דילוג לתוכן