סטודנטים ננעלו מחוץ למערכות מחשוב מכללה שעברה מתקפת סייבר

מתקפת סייבר על בית ספר מוביל לתארים מתקדמים במשפטים הותירה את הסטודנטים ללא אפשרות לגשת לעבודות הקורס, כאשר הבחינות בפתח: "כל עבודת הקורס שלנו נעולה או חסומה", אמר אחד הסטודנטים לעיתון גאזט. סטודנטים ב- BPP אמורים לגשת החודש לבחינות עריכת דין.

המכללה נרכשה על ידי חברת ההון הפרטי TDR Capital בשנת 2021 והיא מונה כ- 21,000 סטודנטים הלומדים ב- 13 מרכזים, בשמונה מיקומים ברחבי אנגליה ובאינטרנט ברחבי העולם. למעלה מ- 83% מהסטודנטים הם בתוכניות לתארים מתקדמים.

הודעות פנימיות שנראו על ידי עיתון גאזט מאשרות את השבתת ה- IT ומציינות כי: "למרבה הצער, בעקבות חקירה של בעיות IT והפסקת השירות שאנו חווים, אנו יכולים לאשר ש- BPP היה נתון לאירוע אבטחת סייבר לפיו עברו מערכות המחשוב שלנו מתקפת סייבר. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחי אבטחת סייבר כדי לבצע הערכה יסודית של התקרית ושל האופי והיקף של כל המידע שהושפע. חקירת אירוע כזה היא מורכבת מאוד ואורכת זמן משמעותי. יישמנו במהירות פתרונות ביניים כדי להבטיח שסטודנטים ועמיתים יופרעו כמה שפחות".

בהצהרתה הוסיפה BPP: "אנו שמחים לומר שרוב מערכות הליבה ותשתיות הרשת שלנו משוחזרות כעת בצורה מאובטחת. ההוראה לא הושפעה במידה רבה ונקטנו בצעדים כדי להבטיח שאף תלמיד לא יהיה מקופח. במידת הצורך ובהתאם להתחייבויות החוקיות שלנו, ניצור בהקדם האפשרי קשר עם הסטודנטים והעמיתים שהושפעו ממתקפת הסייבר ונספק את ההדרכה והתמיכה המתאימים. "הודענו לרשויות הרלוונטיות ונעדכן אותן בכל התפתחויות חדשות".

ביוני עדכן המרכז הלאומי לאבטחת סייבר את הנחיותיו למגזר המשפטי והזהיר כי מדובר ביעד ספציפי לפשעי סייבר כמו מתקפות דיוג וכופרה.

למקור הידיעה ולקריאה נוספת

סטודנטים ננעלו מחוץ למערכות מחשוב מכללה שעברה מתקפת סייבר
דילוג לתוכן