שירות Discord.io מושבת בעקבות דלף מידע מאסיבי

שירות Discord.io שאיפשר למשתמשים ליצור קישורים מותאמים אישית עבור ערוצי Discord שלהם, נסגר בעקבות פריצת סייבר ובעקבותיו דלף מידע מאסיבי. לפי TechRadar, גנבו פושעי סייבר מידע של 760,000 משתמשים ופרסמו דוגמה בפורומים כדי למכור אותו. אתר discord.io מציג כעת הודעה האומרת "אנחנו עוצרים את כל הפעולות לעתיד הנראה לעין".

למקור הידיעה לחצו כאן

באתר discord.io נכתב כי בליל ה- 14 באוגוסט עבר האתר פריצת סייבר וכתוצאה ממנה הודלף תוכן ממסד הנתונים. בעלי האתר הודיעו על דלף המידע ולאחר אישור התוכן שנגנב הוחלט להשבית את כל השירותים והפעילות: "אנו עדיין חוקרים את פריצת הסייבר, אך אנו מאמינים שהפריצה נגרמה כתוצאה מפגיעות בקוד האתר שלנו, שאפשרה לפושעי סייבר להשיג גישה למסד הנתונים שלנו. לאחר מכן המשיכו פושעי הסייבר להוריד את כל מסד הנתונים והעמידו אותו למכירה באתר צד שלישי".

תחת הכותרת אילו נתונים דלפו באתר discord.io מצויינים: מזהה המשתמש הפנימי שלך, מידע על הדמות שלך, הסטטוס שלך (מנחה / מנהל / חסום / ציבורי וכו'), יתרת המטבעות שלך והרצף הנוכחי במיני המשחק החינמי שלנו, מפתח ה- API שלך (מפתח זה אינו נותן גישה לחשבון שלך והיה זמין רק לפחות מתריסר משתמשים), תאריך ההרשמה שלך, תאריך התשלום האחרון שלך ותאריך התפוגה של חברות הפרימיום שלך, שם המשתמש שלך
או זה שסיפקת בעת ההרשמה או עבור רובכם – שם המשתמש הנוכחי שלך ב- Discord, מזהה הדיסקורד שלך, כתובת הדוא"ל שלך או זו שסיפקת בעת ההרשמה, כתובת המגורים שלך, הסיסמה המוצפנת שלך.

אתר discord.io מציינים כי הסיסמא המוצפנת מתייחסת רק למספר קטן של משתמשים ובעוד שהיא מוצפנת, אם היא לא הייתה ייחודית – יש לעדכן אותה בכל אתר אחר שבו היא עשויה להיות בשימוש. כמו כן, Discord.io אינם שומרים כל פרטי תשלום, כל התשלומים מעובדים באמצעות PayPal ו- Stripe ומידע זה לא דלף.

למקור הדברים לעיל מאתר discord.io יש ללחוץ כאן

Discord.io משביתים את השירות לאחר דלף מידע מאסיבי
דילוג לתוכן